szkolnyBIP zgodny z WCAG 2.1

ZAMÓWIENIE tel. 34 377 06 74 / 572 742 567

E-mail: e-mail: biuro@szkolnastrona.pl

Przejdź do strony głównej

Czwartek, 25 lipca 2024

Jesteś tutaj: Start / Szkolnastrona.pl

Szkolnastrona.pl

Istniejemy na rynku od 2005 roku, a placówki, które nam wtedy zaufały, są z nami do dziś.

Od początku naszej działalności stale rozwijamy i ulepszamy naszą ofertę. Owocem wieloletniego doświadczenia są tysiące atrakcyjnych, łatwych w obsłudze i niezawodnych szkolnych stron. Każdego dnia do grona naszych Klientów dołączają kolejne placówki. Nasza recepta na obustronny sukces jest prosta.
 

Chcemy aby wszystkie witryny, które otrzymują nasi Klienci spełniały swoją rolę i oczekiwania w 100% - były wyjątkowe, łatwe i niedrogie w utrzymaniu - po prostu najlepsze.

 

Pomagamy Wam pokazać się z najlepszej strony. Razem osiągamy sukces!

 

Naszą misją jest wsparcie placówek oświatowych w kreowaniu pozytywnego wizerunku w Internecie. 

 

Realizujemy ją poprzez integrację placówek w jednym systemie internetowym, ułatwiającym komunikację pomiędzy nauczycielem, uczniem i rodzicem oraz poprzez podnoszenie kompetencji nauczycieli i dyrektorów.

 

Co nas wyróżnia

 
 

Nasza rola nie kończy się na sprzedaży produktu. Dowiedz się więcej o tym, co nas wyróżnia.

Konkurencyjne ceny - Bezkonkurencyjna jakość

Wielu spośród naszych Klientów towarzyszy nam od lat. Od 2005 roku nie zmieniliśmy ceny produktu, stale podwyższając jego jakość. Mamy swoje zasady i znamy potrzeby naszych Klientów.

Nasza oferta to żywy przykład na to, że można pogodzić najwyższą jakość produktu i usług przy zachowaniu uczciwych i atrakcyjnych cen dla naszych Klientów.

 

Największy wybór szablonów

Ponad 300 nowoczesnych, w pełni responsywnych, dostępnych cyfrowo i po prostu ładnych szablonów dla każdej kategorii jest tym co nas wyróżnia na tle konkurencji. Każdy projekt przygotowujemy w oparciu o własne doświadczenie i we współpracy z najlepszymi projektantami w Polsce. Dbamy o to, aby nasze szablony były przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie UX (User experience).
Nasze nowe szablony dostosowane są do zasad responsywności (RWD). Dzięki temu Państwa strona będzie dobrze się wyświetlała na dowolnych urządzeniach mobilnych - smartfonach oraz tabletach.Najlepszy CMS na rynku

Posiadamy najnowocześniejszy, wielofunkcyjny i najbardziej przyjazny użytkownikowi system zarządzania treścią. Daje on możliwość samodzielnego administrowania stroną placówki i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Jest to nasz własny, autorski system, którego rozbudowujemy o wciąż nowe funkcjonalności. Wybierając nasz CMS wybierają Państwo dzieło skończone i perfekcyjnie dopracowane w każdym szczególe. Funkcjonalny, niezawodny a przy tym prosty i intuicyjny w obsłudze system zarządzania treścią. Uwielbiany przez Administratorów!


Wsparcie w standardzie

Prowadzenie przedszkolnych czy szkolnych stron internetowych wymaga czegoś więcej niż wspaniałego projektu i oprogramowania. Podczas gdy nasz system CMS pozwala administratorom na łatwe aktualizowanie treści na stronie internetowej, niektóre zadania nie mogą być zautomatyzowane. Wówczas z pomocą przychodzi właśnie nasz zespół wsparcia technicznego. Nazywamy to wsparciem technicznym, ale w rzeczywistości jest to zespół realnych, uprzejmych i wysoko wykwalifikowanych fachowców zawsze gotowych do pomocy.


Dostępni dla wszystkich

Jako pierwsi na rynku wdrożyliśmy witryny dla oświaty w pełni odpowiadające standardom WCAG 2.1. Czym jest WCAG 2.1? To międzynarodowy standard dotyczący dostępności stron i mówiący, że wszystkie publiczne strony internetowe powinny być w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Mogą być Państwo pewni, że dopełniamy wszelkich starań aby strony Państwa placówek oraz biuletynów BIP (szkolnyBIP) były dostępne dla najszerszej grupy użytkowników, niezależnie od używanej technologii, oprogramowania lub posiadanej dysfunkcji.

 

SzkolnyBIP, który polubisz

Każda szkoła ma obowiązek prowadzenia biuletynu informacji publicznej placówki. W BIP zamieszcza się m.in. informacje o organach i osobach sprawujących funkcje, o tym kiedy prowadzona jest rekrutacja nauczycieli oraz statut szkoły.

Zadbaliśmy o to, aby nasz szkolnyBIP był zgodny ze standardami i dostępny dla wszystkich w oparciu o WCAG 2.1, dopasowany do urządzeń mobilnych, funkcjonalny, prosty w obsłudze i zawsze pod ręką. A co najważniejsze - bez dodatkowych opłat do każdej zamówionej strony.

 

 

Zamów BIP zgodny z WCAG 2.1 dla szkoły lub przedszkola

2019-05-10

Dla zainteresowanych placówek istnieje możliwość zamówienia tylko pakietu szkolnyBIP zgodny z WCAG 2.1 w korzystnej cenie.Kupując dowolny pakiet szkolnastrona.pl - BIP otrzymujesz GRATIS!

Każda szkoła ma obowiązek prowadzenia biuletynu informacji publicznej placówki.


W BIP zamieszcza się m.in. informacje o organach i osobach sprawujących funkcje, o tym kiedy prowadzona jest rekrutacja nauczycieli oraz statut szkoły.

Dystrybuowana przez nas Strona Biuletynu Informacji Publicznej placówki pod adresem www.szkolnybip.pl jest pierwszym w Polsce systemem spełniającym wymagania Unii Europejskiej dotyczące dostępności serwisów administracji publicznej dla osób niepełnosprawnych.

Zadbaliśmy o to, aby nasz szkolnyBIP był zgodny ze standardami WCAG 2.1, prosty w obsłudze i zawsze pod ręką.Nasz szkolnyBIP przy zakupie strony przez Klienta jest zupełnie bezpłatny.Dla placówek zainteresowanych zakupem wyłącznie BIPu istnieje możliwość zamówienia tylko pakietu BIP, na który składają się:

  • strona BIP z systemem zarządzania treścią do samodzielnej aktualizacji w szablonie szkolnybip.pl
  • roczna licencja na użytkowanie
  • serwer o powierzchni dyskowej 1 GB
  • deklaracja dostępności w cenie

 


Kwota abonamentu rocznego wynosi wówczas 369 PLN brutto (w tym 23%VAT) + jednorazowa opłata aktywacyjna 59 PLN brutto (w tym 23%VAT).

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Na życzenie udostępniamy demo strony BIP.


Zamówienia można składać e-mailem:


pawel.gabrys@szkolnastrona.pl


lub telefonicznie: 34 377 06 74 lub 572 742 567
Czytaj więcej o: Zamów BIP zgodny z WCAG 2.1 dla szkoły lub przedszkola

Załączniki

Brak załączników

Metryczka

Wytworzono:2011-11-30 00:00przez: Administrator
Opublikowano:2011-11-30 00:00przez: Administrator
Podmiot udostępniający: szkolnyBIP zgodny z WCAG 2.1
Odwiedziny:113527

  • Brak wpisów.